Hygetropin 100IU

Hygetropin 100IU
Model: Hygetropin 100IU
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $200,00
Bez dane: $200,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

Vedľajšie účinky

Ak máte Prader-Williho syndróm, okamžite vyhľadajte svojho lekára, ak sa objavia príznaky pľúc alebo dýchacie ťažkosti, ako je dýchavičnosť, kašeľ alebo nové alebo zvýšené chrápanie. Zriedkavé prípady vážnych ťažkostí s dýchaním sa vyskytli u pacientov s Prader-Williho syndrómom, ktorí užívali Magnustropin.

Ak máte akýkoľvek z týchto príznakov alergickej reakcie, získajte pohotovostnú lekársku pomoc: žihľavka; ťažké dýchanie; opuch tváre, pier, jazyka alebo hrdla.

Okamžite kontaktujte svojho lekára, ak máte niektorý z týchto závažných vedľajších účinkov: silná bolesť v hornej časti žalúdka, ktorá sa šíri na chrbát, nevoľnosť a vracanie, rýchla srdcová frekvencia; zvýšená smäd, zvýšené močenie, hlad, sucho v ústach, zápach z ovocia, ospalosť, suchá koža, rozmazané videnie a strata hmotnosti; náhla a silná bolesť za oči, zmeny videnia; opuch v hlave, tvári, rukách alebo nohách; alebo
necitlivosť alebo brnenie v zápästí, ruke alebo prstoch.

Menej vážne vedľajšie účinky môžu zahŕňať: bolesť hlavy, pocit únavy; sčervenanie, bolesť, opuch, vyrážka, svrbenie, bolesť alebo modrina, pri ktorej bol liek injekčne podaný; bolesť v pažích alebo nohách, stuhnutosť alebo bolesť kĺbov; svalová bolesť; alebo príznaky nachladnutia, ako je upchatý nos, kýchanie, bolesť v krku.

Pred použitím Magnustropinu informujte svojho lekára, ak používate inzulín alebo užívate perorálne (ústami) lieky na liečbu cukrovky. Magnustropín môže ovplyvniť hladinu cukru v krvi a možno budete musieť upraviť dávku lieku na diabetes. Nezmenujte dávku lieku na diabetes bez radu lekára.

Informujte svojho lekára, ak používate akýkoľvek druh steroidného lieku, ako je kortizón, dexametazón, metylprednizolón, prednizón a ďalšie. Steroidy môžu spôsobiť, že Magnustropin bude menej účinný a možno budete musieť upraviť dávky. Neprerušujte steroidy náhle. Dodržujte pokyny lekára.

Povedzte svojmu lekárovi o všetkých ostatných liekoch, ktoré užívate, najmä cyklosporín (Gengraf, Neoral, Sandimmune), lieky proti záchvatom, antikoncepčné pilulky, anabolické steroidy alebo lieky na hormonálnu náhradu pre mužov alebo ženy.

Tento zoznam nie je úplný a iné lieky môžu interagovať s Magnustropinom. Informujte svojho lekára o všetkých liekoch, ktoré používate. Patria sem lieky na predpis, voľne predajné lieky, vitamíny a bylinné prípravky. Nezačínajte nový liek bez toho, aby to oznámil svojmu lekárovi.
podávanie

Používajte presne tak, ako Vám predpísal lekár. Nepoužívajte vo väčších alebo menších množstvách alebo dlhšie ako odporúča. Postupujte podľa pokynov na štítku s predpismi.

Vaša dávka a značka Magnustropinu a ako často ho budete podávať bude závisieť od toho, na čo sa liečite. Postupujte podľa pokynov na štítku s predpismi.

Magnustropín sa injikuje do svalu alebo pod kožu. Možno vám bude zrejmé, ako používať injekcie doma. Nevysávajte si tento liek sám, ak úplne nerozumiete tomu, ako podať injekciu a správne zlikvidovať použité ihly a striekačky.
Pri každom podaní injekcie používajte iné miesto na tele. Váš poskytovateľ starostlivosti vám ukáže najlepšie miesta v tele na injekciu lieku. Nevstreľujte do rovnakého miesta dva razy za sebou. Nepodávajte tento liek do kože alebo svalov, ktoré sú červené, boľavé, infikované alebo zranené.

Neuhýbajte fľašu s liekom alebo môžete zničiť liek. Pri zmiešaní magnustropínu s riedidlom (kvapalinou) používajte mierny víriaci pohyb. Nepoužívajte lieky, ak majú zmenené farby alebo majú v sebe častice. Zavolajte lekárovi o nový predpis.
Jednorazovú ihlu použite iba raz. Odstráňte použité ihly do nádoby odolnej proti prepichnutiu (spýtajte sa lekárnika, kde ho môžete získať a ako ho zlikvidovať). Uchovávajte tento obal mimo dosah detí a domácich zvierat.

Aby ste si boli istí, že tento liek pomáha vášmu stavu a nepoškodzuje, je potrebné často testovať krv a rast. Vaše oči môžu byť tiež potrebné skontrolovať. Pravidelne navštívte svojho lekára.

Ak ste liečený na liečbu syndrómu krátkeho čreva, postupujte podľa plánu vášho lekára alebo poradcu v oblasti výživy, ktorý vám pomôže kontrolovať Váš stav. Magnustropín nie je liek na syndróm krátkeho čreva.

Ak používate formu Magnustropinu, ktorý sa dodáva v náplni na použitie s injekčným perom, použite len injekčný systém pera, ktorý je dodávaný so značkou Magnustropin, ktorú používate.

Ako uchovávate tento liek bude závisieť od toho, akú značku používate a aké riedidlo miešate s Magnustropinom. Po zmiešaní s Magnustropinom budete pravdepodobne musieť použiť ihneď alebo ho budete môcť uchovať na neskoršie použitie. Prečítajte si a pozorne dodržujte pokyny, ktoré obsahuje váš liek o správnom uchovávaní Magnustropinu pred zmiešaním a po jeho zmiešaní. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa správneho uchovávania liekov, požiadajte lekárnika.

Odstráňte akýkoľvek Magnustropin zostávajúci po uplynutí dátumu vypršania platnosti na štítku.
podrobnosti

Magnustropín je forma ľudského rastového hormónu. Ľudský rastový hormón je v tele dôležitý pre rast kostí a svalov.

Magnustropín sa používa na liečbu zlyhania rastu u chilu

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org