Genesis Sibutramine 20mg*100tablets

Genesis Sibutramine 20mg*100tablets
Model: Genesis Sibutramine 20mg*100tablets
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $56,00
Bez dane: $56,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

Sibutraminel je veľmi účinný spaľovač tukov, ktorý znižuje telesný tuk. Ak máte diétu, použite klenbuterol a stratíte telesný tuk v krátkom čase. Môžete si kúpiť za veľmi dobrú cenu. Dobrá kombinácia s klenbuterolom, T3, T4.

Sibutramínové tablety sú jednou z najobľúbenejších orálnych látok určených na zníženie telesnej hmotnosti. Preto sa používa v kulturistike, ako aj v medicíne. Vytvára pocit plnosti a sýtosti v tele, a tým spôsobuje, že telo nechce dostávať viac kalórií. Sibutramín je inhibítorom neurotransmiterov v mozgu, na správnom mieste, kde je kontrolovaná chuť a sýtosť. Výrobok môže viesť k strate 10 - 15% pôvodnej hmotnosti. Strata hmotnosti má pozitívne účinky na hladiny krvných lipidov, cholesterolu. Počas užívania sibutramínu musí byť zákazník na diéte s nízkym obsahom kalórií.sibutramín

CHEMICKÉ NÁZOV: (±) -Dimetyl-1- [1- (4-chlórfenyl) cyklobutyl] -N, N, 3-trimetylbutan-
ROZHODNUTIE POČIATKY: 1 hodina

VLASTNOSTI
Sibutramin je centrálne pôsobiaci inhibítor znižovania hladín serotonínu a noradrenalínu. Je štrukturálne podobný amfetamínom, hoci mechanizmus účinku je iný.

Sibutramín znižuje príjem serotonínu (o 53%), norepinefrínu (o 54%) a dopamínu (o 16%), čo zvyšuje hladiny týchto látok v synaptickej štrbine a pomáha zvyšovať pocit sýtosti ovplyvňujú chuť do jedla. Staršie anorektické činidlá, ako je amfetamín a fenfluramín, spôsobili viac zvýšenie uvoľňovania týchto neurotransmiterov než účinok na vychytávanie. Hoci mechanizmus účinku je podobný mechanizmu tricyklických antidepresív, sibutramín v štúdiách nepreukázal antidepresívne vlastnosti.

Použitie sibutramínu môže spôsobiť problémy s obličkami alebo tráviace ťažkosti. Je to veľmi nebezpečný výrobok pre ľudí so srdcovými problémami, pretože môže viesť k nepravidelnému srdcovej činnosti a vysokému krvnému tlaku, ktorý môže v extrémnych prípadoch spôsobiť srdcový záchvat. Najčastejšie vedľajšie účinky sibutramínu sú bolesť hlavy, nevoľnosť, zápcha alebo nespavosť.

dávkovanie
Na účely spaľovania tukov a zníženia hmotnosti je maximálna denná dávka sibutramínu 10 mg.
výhody
Účinné pri znižovaní telesnej hmotnosti

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org