Serbian Galenika Testosterone Depo 250mg/ml 5amps/box

Serbian Galenika Testosterone Depo 250mg/ml 5amps/box
Model: Serbian Galenika Testosterone Depo 250mg/ml 5amps/box
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $29,00
Bez dane: $29,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

Testosterón enantát 250 mg)


Testosterón enantát je pomaly účinná injekčná forma androgénneho testosterónu. Po hlbokej intramuskulárnej injekcii je liek navrhnutý tak, aby poskytoval trvalé uvoľňovanie testosterónu do krvného obehu počas približne 2 až 3 týždňov. Aby sa udržali normálne fyziologické hladiny testosterónu počas liečby náhradou androgénov, injekcie enzýmu testosterónu sa zvyčajne vyžadujú najmenej každé dva týždne, hoci viac týždenných lekárov bude podávať viac starostliví lekári. Rovnako ako u všetkých testosterónových injekčných liekov, testosterón enantát je vysoko zvýhodnený športovcami za svoju schopnosť podporovať silné zvýšenie svalovej hmoty a sily. Testosterón enantát je modifikovaná forma testosterónu, kde ester kyseliny karboxylovej (kyselina enantoová) bol pripojený k 17-beta hydroxylovej skupine. Esterifikované formy testosterónu sú menej polárne ako voľný testosterón a absorbujú sa pomalšie z oblasti injekcie. Akonáhle sa v krvnom obehu odstráni ester, získa sa voľný (aktívny) testosterón. Esterifikované formy testosterónu sú navrhnuté tak, aby predĺžili okná terapeutického účinku po podaní, čo umožňuje menej častý injekčný režim v porovnaní s injekciami voľného (neesterifikovaného) steroidu. Polčas rozpadu testosterónu enantátu je približne 8 dní po injekcii.
Chemické názvy

4-androsten-3-on-17beta-ol 17beta-hydroxy-a-hydroxy-4-
Vedľajšie účinky

Testosterón sa v organizme ľahko aromatizuje na estradiol (estrogén). Enzým aromatázy (estrogén syntetázy) je zodpovedný za tento metabolizmus testosterónu. Zvýšené hladiny estrogénu môžu spôsobiť vedľajšie účinky, ako je zvýšená retencia vody, prírastok telesného tuku a gynekomastia. Zvýšené hladiny testosterónu pravdepodobne vedú k vzniku androgénnych vedľajších účinkov vrátane mastnej kože, akné a rastu tváre / tváre. Muži s genetickou predispozíciou na vypadávanie vlasov (androgentická alopécia) môžu zaznamenať zrýchlenie mužského modelu plešatosti. Anabolické / androgénne steroidy môžu mať škodlivý účinok na sérový cholesterol. Zahŕňa to tendenciu znižovať hodnoty HDL (dobrého) cholesterolu a zvyšovať hodnoty LDL (zlého) cholesterolu, ktoré môžu posunúť HDL na rovnováhu LDL v smere, ktorý zvýhodňuje väčšie riziko artériosklerózy.
podávanie

Zvyčajná dávka na účely zlepšenia fyziky alebo výkonnosti je v rozmedzí 200 až 600 mg týždenne, pričom sa užíva v cykloch 6 až 12 týždňov. Táto úroveň postačuje na to, aby si väčšina používateľov všimla výnimočný nárast svalovej veľkosti a sily.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org