Clomid (clomiphene citrate) 10*50mg

Clomid (clomiphene citrate) 10*50mg
Model: Clomid (clomiphene citrate) 10*50mg
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $18,00
Bez dane: $18,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania
 • Citomát klomifénu môže zvýšiť prirodzenú produkciu testosterónu. V PCT je to veľmi dôležité. Zvýšte sexuálne libido a testosterón.

  CLOMIFENE CITRATE

  Clomifen CITRATE
  CHEMICKÉ NÁZOV: (E, Z) -2- (4- (2-chlór-1,2-difenyletenyl) fenoxy) -N, N-
  ROZHODNUTIE POLITIKY: 5-7 dní

  VLASTNOSTI
  Clomifen citrát patrí do kategórie zlúčenín známych ako selektívne modulátory estrogénových receptorov (SERMs). Selektívne modulátory estrogénových receptorov

  sú v širšej triede zlúčenín známych ako antiestrogény. Ďalšou podskupinou antiestrogénových kategórií sú inhibítory aromatázy, antiestrogény (AIS), ako je anastrozol, exemestan a anastrozol.
  Látky z kategórie SERM slúžia na zablokovanie účinku estrogénových receptorov v mliečnom tkanive. Zamestnávajú estrogénové receptory namiesto estrogénu a estrogénu samotného, ​​nebudú schopné vykonávať svoje účinky. Pracujú aj v iných tkanivách v tele (ako napríklad tamoxifén pečeň). Látky z kategórie SERM neznižujú hladiny cirkulujúceho estrogénu v krvnej plazme (inhibítory aromatázy slúžia na tento účel). Hoci klomifén je veľmi blízky príbuzný tamoxifénu, v skutočnosti je oveľa menej účinný v porovnaní s tamoxifénom. To je slabší blokátor estrogénu v mliečnom tkanive, kde tamoxifen je oveľa vhodnejší na túto úlohu. Clomifen fenetyl pôsobí ako estrogén antagonistom v hypotalame, vaječníkoch hypofýzy, endometriu, vagíne a krčku maternice. To znamená, že klomifén v týchto oblastiach tkaniva a tela slúži na zníženie (alebo úplné zablokovanie inhibície) účinku estrogénov. Pre mužov aj ženy jej estrogénový antagonistický účinok na hypotalamus spúšťa uvoľňovanie LH (luteinizačný hormón) a FSH (hormón stimulujúci folikuly). Tieto dva hormóny u mužov
  signalizujú hormóny na semenníkoch, ktoré potom začnú produkovať alebo zvyšovať produkciu testosterónu. Clomifén a tamoxifén sa môžu považovať za estrogén, ktorý pôsobí ako "falošný" estrogén v určitých oblastiach tela, ako je tkanivo prsníka. "skutočný" estrogén, zatiaľ čo v iných tkanivách je aktívny skutočný estrogén.

  Pre športovcov a kulturistov, ktorí používajú anabolické steroidy, klomifén môže slúžiť ako účinný antiestrogén na uvoľnenie jedného konkrétneho vedľajšieho účinku, ktorým je gynekomastia. Clomifen sa môže účinne použiť na zvýšenie endogénnej produkcie testosterónu u mužov počas programu obnovy prirodzenej tvorby testosterónu známeho ako PCT (Post Cycle Therapy). Tradičné programy pre takéto použitie sú kombináciou látok tamoxifén a clomifén a hCG choriový gonadotropín) niekoľko týždňov.

  dávkovanie
  Na účely prevencie alebo zníženia príznakov gynekomastia počas liečby sa používa dávka v rozmedzí približne 50 až 100 mg denne. V niektorých prípadoch je požadovaná dávka vyššia ako 100 mg.

  Štandardná dávka Clomidu v programe PCT (na podporu tvorby prirodzeného testosterónu) je tiež v rozmedzí 50 - 100 mg denne.


  výhody
  Blokuje účinok estrogénu
   
  Spôsobuje zvýšenie prírodnej produkcie testosterónu

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org