Pregnyl HCG 5000IU sk

Pregnyl HCG 5000IU  sk
Výrobca: Pharmacy Products
Model: Pregnyl HCG 5000IU
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $20,00
Bez dane: $20,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

HCG - (ľudský choriový gonadotropín)
charakteristika:

Ľudský chorionický gonadotropín je glykoproteínový hormón, ktorý sa produkuje u žien počas tehotenstva. Jeho hlavnou úlohou je predchádzať degradácii corpus luteum vo vaječníku a tým udržiavať sekréciu progesterónu, hormónu dôležitého pre úspešné tehotenstvo. Má ďalšie veľmi dôležité funkcie pre tehotenstvo: účinky na imunitu a odhaľuje mieru tehotenstva (tehotenstvo definované hladinami HCG).
Účinky na telo:

HCG je pomocná látka najmä pre ženy; vykonáva dve kľúčové funkcie, indukuje ovuláciu a zabraňuje distribúcii corpus luteum vo vaječníku, čo zaručuje percento tehotenstva. U mužov sa používa na liečbu neplodnosti zvýšením množstva spermií v semenníkoch. Môže sa použiť samostatne alebo v kombinácii s prípravkom obsahujúcim FSH v prípade rozvoja gonád, oneskorenej puberty alebo problémov s produkciou spermií. V niektorých prípadoch je podávanie HCG u chlapcov, ktorí mali zostup jedného alebo oboch semenníkov.
HCG a športová podpora:

HCG a jeho použitie najmä športovcami a kulturistami je zvýšiť hladinu testosterónu. Tento hormón je nevyhnutný pre udržanie zdravia, svalovej hmoty a sily. S poklesom nevyhnutne stratíte váhu, silu a blahobyt. Kedy je pokles rizikový? Najmä na konci steroidných cyklov alebo po vysadení dopingových látok. Preto je vhodné začleniť HCG do PCT. Výhody užívania HCG:

    
zvýšenie produkcie testosterónu
    
zvýšenie spermatogenézy
    
zníženie telesného tuku
    
zlepšená sexuálna apetít

 

Dávkovanie a podávanie:

V športovej praxi existujú dve verzie používania HCG:

    
Počas cyklu steroidov (boj proti atrofii semenníkov)
    
Po skončení cyklu (počiatočná produkcia testosterónu)

Dostupná literatúra uvádza dávku 2000 - 5000 IU každý piaty deň po dobu 21 dní. Aplikácia sa realizuje dvoma spôsobmi, buď intramuskulárnou injekciou alebo subkutánne (pod kožou). Je zaujímavé, že v minulosti sa HCG používalo na doplnkovú liečbu obezity u diabetikov.
Možné negatívne účinky:

Tak ako iné lieky, používanie HCG predstavuje určité riziká. Najčastejšie ide o gynekomastia alebo bolesť a citlivosť miesta vpichu. Muži môžu zaznamenať zvýšenú retenciu vody v tele (opuchnuté členky alebo končatiny).

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org