Magnus Proviron 50*25mg

Magnus Proviron 50*25mg
Model: Magnus Proviron 50*25mg
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $29,00
Bez dane: $29,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

Proviron, mesterolone je veľmi užitočná. Inhibuje enzým aromatázu, podporuje spaľovanie tuku a zvyšuje sexuálne libido!


mesterolone

CHEMICKÉ NÁZOV: 17beta-hydroxy-alfa-metyl-sala-androstan-3-on
HALF-ŽIVOT: 12 hodín
ANABOLICKÉ HODNOTENIE: 100-150
ANDROGENICKÝ HODNOTENIE: 30-40

VLASTNOSTI
Mesterolón je orálny androgén (iný názov je 1-metyl dihydrotestosterón). Rovnako ako dihydrotestosterón, mesterolón má veľkú androgénnu silu a jednoducho nemá dostatočnú anabolickú silu. Je to spôsobené tým, že ako napríklad dihydrotestosterón sa mesterolón rýchlo deaktivuje v svalovom tkanive na neaktívnu látku.

Mesterolón má extrémne vysokú afinitu k väzbe na plazmatické bielkoviny, ako je SHBG (väzbový globulín v pohlavných hormónoch). Tým sa mesterolón zvyšuje aktivitou iných anabolických steroidov.
Medzi športovcami sa mesterolón primárne používa na zvýšenie hladín androgénov v strave alebo pri príprave na súťaž. Je známy svojim antiestrogénnym účinkom, kvôli svojej vlastnej schopnosti antagonizovať aromatázový enzým.

Pri užívaní Mesterolonu sa podávajú určité zvýšenie svalov, aj keď sú minimálne, viac alebo menej je to o svalovej tvrdosti a hustote. Je známe, že androgénne receptory sa nachádzajú vo svaloch a v tukových bunkách, a preto použitie mesterolónu spolu s testosterónom podporuje rast svalov, ale aj stratu tuku.

VEDĽAJŠIE ÚČINKY

Je len mierne hepatotoxický pre pečeň a obličky, pretože to nie je C17-alfa-alkylovaná látka. Mesterolón neovplyvňuje tvorbu testosterónu. Táto látka stimuluje telo k produkcii testosterónu, ktorý sa používa iba ako látka, ktorá sa používa na kompenzáciu nedostatku prirodzeného mužského androgénu. Pri užívaní tohto prípravku existuje riziko dlhotrvajúcej a bolestivej erekcie, v takom prípade je potrebné znížiť dávku. Ďalšie vedľajšie účinky sú vypadávanie vlasov a zväčšenie prostaty; môže tiež zvýšiť krvný tlak.

dávkovanie
Obvyklá dávka pre mužov je denne 50 až 150 mg mesterolónu. Obdobie 12 týždňov je dostatočne dlhé na to, aby sa prejavil účinok Mesterolonu. Mnohí kulturisti uprednostňujú ich používanie počas definicového obdobia a tréningu pred súťažou, keď sú mimoriadne žiaduce nízke hladiny estrogénu a vysoké hladiny androgénov. Mesterolón sa odporúča používať v kombinácii s androgénom s nízkym výkonom (oxandrolón, metanololón, stanozolol). V tomto prípade mesterolón upravuje pomer androgénov k estrogénu a pomáha zvyšovať silu a hustotu svalov, podporuje libido a celkový zmysel pre dobre známy účinok, je a pomáha spáliť tuk.


výhody
jeden z najbezpečnejších perorálnych androgénov
 
Inhibuje enzým aromatázu
Podporuje spaľovanie tukov

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org