Genesis Oxymetholone 50mg, 100tabs

Genesis Oxymetholone 50mg, 100tabs
Model: Genesis Oxymetholone 50mg, 100tabs
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $69,00
Bez dane: $69,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

Oxymetholone 50 mg

Oxymetholón je silný perorálny anabolický steroid odvodený od dihydrotestosterónu. Konkrétnejšie je to blízky bratranec metyldihydrotestosterónu (mestanolón), ktorý sa líši len pridaním 2-hydroxymetylénovej skupiny. Toto vytvára steroid so značne odlišnou aktivitou ako mestanolón, takže je veľmi ťažké porovnať tieto dve. Pre začiatočníkov je oxymetolón veľmi silný anabolický hormón. Dvojhydrotestosterón a mestanolón sú v tomto ohľade veľmi slabé, vzhľadom na to, že tieto molekuly nie sú veľmi stabilné v prostredí vysokého enzýmu (3-alfa-hydroxysteroid dehydrogenázy) v svalovom tkanive. Oxymetholón zostáva na tomto mieste vysoko aktívny, ako sa uvádza v štandardných testoch na zvieratách, ktoré preukazujú výrazne vyššiu anabolickú aktivitu ako testosterón alebo metyltestosterón. Takéto testy naznačujú, že androgénnosť oxymetolónu je tiež veľmi nízka (1/4 až 1/7 zo svojej anabolickej aktivity), hoci reálny svet vedie k tomu, že ľudia naznačujú, že je rozhodne vyššia. Oxymetholón je považovaný mnohými za najsilnejší steroid, ktorý je komerčne dostupný. Steroidný nováčik, ktorý experimentuje s týmto liekom, pravdepodobne získa 20 až 30 libier masívneho objemu a často sa môže dosiahnuť do 6 týždňov od jeho použitia. Tento steroid produkuje veľa zadržiavania vody, takže veľkou časťou tohto zisku bude váha vody. Toto často má malý dôsledok pre užívateľa, ktorý sa môže cítiť veľmi veľký a silný, keď užíva oxymetholón. Hoci plynulý vzhľad, ktorý je výsledkom zadržiavania vody, často nie je atraktívny, môže pomôcť dosť na úroveň získanej veľkosti a sily. Sval je plnší, kontrastuje lepšie a poskytuje úroveň ochrany vo forme extra voda držaná do a okolo spojivového tkaniva.
obsah

50 mg / čiapky. (50caps.)
Chemické názvy

2-hydroxymetylén-17a-metyl-dihydrotestosterón 4,5,5-dihydro-2-hydroxymetylén-17-alfa-metyltestosterón 17aalfa-metyl2hydroxymetylén-17hydroxy-
Vedľajšie účinky

Oxymetholón je vysoko estrogénny steroid. Gynekomastia je často počas liečby a môže sa dostaviť do skorého cyklu (najmä keď sa používajú vyššie dávky). Súčasne sa vytvára podkožná retencia vody a hladina tuku. Androgénne vedľajšie účinky sú s touto látkou stále možné.
podávanie

Účinná perorálna denná dávka by poklesla v rozmedzí 25-150 mg, pričom sa podávali v cykloch trvajúcich najviac 6-8 týždňov, aby sa minimalizovala hepatotoxicita.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org