Vermodje BOLDEVER (Boldenone Undecylenate)

Vermodje BOLDEVER (Boldenone Undecylenate)
Model: Vermodje BOLDEVER (Boldenone Undecylenate)
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $41,00
Bez dane: $41,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

Boldenone Undecylenate 250 mg zložka anabolický steroid, ktorý sa aplikuje na zvýšenie retencie dusíka a stimuluje uvoľňovanie erytropoetínu v obličkách.

Boldenone Undecylenate je vysoko anabolický a mierne androgénny steroid. Jeho primárne použitie je vo veterinárnej medicíne najčastejšie u koní, ale stalo sa obľúbeným silným športovcom a kulturistom. Existuje veľmi málo aromatizácie súvisiace so zlúčeninou s veľmi obmedzeným množstvom zadržiavania vody, ktoré zažíva väčšina používateľov. Ďalšou atraktívnou kvalitou zmesi je následné zvýšenie chuti do jedla, ktoré často uvádzajú užívatelia pri používaní tohto steroidu a ktoré sa na tento účel často zahrnú do cyklov "zväčšovania". Boldenón Undecylenate tiež zvyšuje hemaglobín a hematokrit (počet červených krviniek a percento červených krviniek) [1], čo spôsobuje väčšie "pumpy" pri práci. Hoci to platí pre takmer všetky anabolické steroidy, účinky sú údajne výraznejšie pri Boldenone Undecylenate. Zvýšenie vaskulárnosti by sa malo vyskytnúť aj v dôsledku tohto zvýšenia, ak je telesný tuk na dostatočne nízkej úrovni.

Iné športovcov ako kulturisti alebo tí, ktorí sa zaoberajú hlavne silou, môžu tiež využívať Boldenone Undecylenate. To je spôsobené tým, že zlúčenina stimuluje uvoľňovanie erytropoetínu, bežne označovaného ako EPO, v obličkách. Erytropoeitín signalizuje telu na zvýšenie produkcie erytrocytov (červených krviniek). Erytrocyty sú nosičom kyslíka v tele, a preto ak je ich koncentrácia v tele zvýšená, produkuje sa vyššia maximálna kapacita kyslíka a výkon sa môže zlepšiť v dôsledku oneskorenia sady únavy, vrátane tvorby kyseliny mliečnej , Zatiaľ čo výsledky by neboli príliš dramatické, používateľ by si mal určite všimnúť zlepšenie, keď sú všetky veci rovnaké.

Použitie / Dávkovanie


Vďaka aktívnemu životu zlúčenín sa injekcie zvyčajne vykonávajú dvakrát za týždeň, aby sa udržali stabilné hladiny v krvi, hoci niektorí používatelia uprednostňujú injekciu len raz za týždeň. Väčšina používateľov neoficiálne hlási, že minimálna dávka pre väčšinu mužov je medzi 300 mg až 400 mg, aby zistili akékoľvek podstatné účinky lieku. Ženy samozrejme uvidia výsledky za omnoho nižšie dávky, zvyčajne v rozmedzí od 50 do 150 mg za týždeň pre menej skúsených používateľov.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org