Sis labs Anavar

Sis labs Anavar
Model: Sis labs Anavar
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $78,00
Bez dane: $78,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

Oxandrolón je perorálny anabolický steroid odvodený od dihydrotestosterónu. Bola navrhnutá tak, aby mala veľmi silné oddelenie anabolického a androgénneho účinku a žiadnu významnú estrogénnu alebo progestačnú aktivitu. Oxandrolón je známy ako pomerne mierna zlúčenina v porovnaní s inými perorálnymi steroidmi. Bola vyvinutá na podporu sily a kvality svalového tkaniva bez významných vedľajších účinkov. V miligramoch za miligram ukazuje až šesťnásobok anabolickej aktivity testosterónu v testoch s výrazne menšou androgénnosťou. Táto droga je obľúbenou diétou kulturistov a konkurenčných športovcov v rýchlostných / anaeróbnych výkonných športoch, kde jej tendencia k čistému získaniu tkaniva (bez zadržania tuku alebo vody) dobre vyhovuje požadovaným cieľom. Oxandrolón má modifikáciu na uhlíkovom atóme číslo dva, čím je tento druhý uhlík nahradený atómom kyslíka, teda prefix ox v názve Oxandrolone. Táto substitúcia atómom uhlíka za atóm kyslíka je taktiež to, o čom sa predpokladá, že zvyšuje anabolickú schopnosť oxandrolónu vo veľkej miere nad svojim materským hormónom dihydrotestosterónom.
obsah

20 mg / čiapky. (50caps.)
Chemické názvy

17β-hydroxy-17α-metyl-2-oxa-5α-androstan-3-on,
Vedľajšie účinky

Pretože dihydrotestosterón nie je schopný interakcie s aromatázovým enzýmom, a preto nie je schopný podstúpiť aromatizáciu (premenu) na estrogén, Oxandrolone zdieľa tento dôležitý znak. Neschopnosť aromatizovať sa do estrogénu sa prejavuje v úplnej eliminácii potenciálu všetkých a všetkých estrogénových a estrogénových vedľajších účinkov. Oxandrolón sa alkyluje na 17. uhlíkovom atóme jeho steroidnej štruktúry (správne známy ako metylácia alebo alkylácia C17-alfa) s cieľom obísť metabolizmus pečene a umožniť jej dosiahnuť krvný obeh, aby mohol vykonávať svoju prácu. Bohužiaľ je známe, že C17-alfa alkylácia perorálnych anabolických steroidov exprimuje rôzne stupne pečeňovej toxicity, ale Oxandrolon preukázal oveľa menej v cestnej toxicite pečene ako väčšina iných C17-al-alkylovaných perorálnych anabolických steroidov. Je však dôležité stále pochopiť, že Oxandrolon nezbavuje potenciálnu toxicitu pečene a že v tejto súvislosti treba ešte venovať pozornosť jeho použitiu.
podávanie

Pôvodné pokyny na predpisovanie lieku Oxandrolon sú medzi 2,5 mg a 20 mg denne (najčastejšie 5-10 mg). To sa zvyčajne odporúčalo počas dvoch až štyroch týždňov, ale príležitostne to trvalo tri mesiace. Zvyčajná dávka na účely zlepšenia fyziky alebo výkonnosti je v rozmedzí 20-60 mg denne, užívaná počas 6 až 8 týždňov. Tieto protokoly nie sú ďaleko od bežných terapeutických situácií.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org