Radjay STANOZOLOL 12mg N100 Tablets

Model: Radjay STANOZOLOL 12mg N100 Tablets
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $32,00
Bez dane: $32,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

Stanozolol je veľmi užitočný, ak chcete zvýšiť svalovú hmotu a znížiť telesný tuk, Zvyšuje silu, svalovú tvrdosť a hustotu svalov, Zvyšuje syntézu bielkovín, Znižuje kortizol, Zvyšuje hladinu červených krviniek. Dobrá kombinácia: testosterón propionát, oxandolón, primobolan, nandrolón

stanozolol

CHEMICKÉ NÁZOV: 17p-Hydroxy-17-metyl-5alfa-androstano [3,2-c] pyrazol
POŽIARSKY ŽIVOTNÝ REŽIM: 9 hodín (perorálne), 24 hodín (na injekciu)
ANABOLICKÝ HODNOTENIE: 320
ANDROGENICKÉ HODNOTENIE: 30

VLASTNOSTI
Stanozolol je perorálne aktívny anabolický steroid odvodený od dihydrotestosterónu (DHT) dostupného v orálnej a injekčnej forme. Stanozolol v tabletovej forme je jedným z najrozšírenejších perorálnych steroidov. Skvelý anabolický steroid, ktorý sa používa na zvýšenie rýchlosti a sily v kombinácii s nízkym prírastkom hmotnosti. Vďaka tejto vlastnosti je stanozolol vhodný pre športovcov, rýchle športovcov, zápasníkov a ďalších športovcov, ktorým je nežiaduce zvýšenie hmotnosti. Na správne a bezpečné používanie anabolického steroidu stanozololu je potrebné najprv porozumieť funkcii stanozololu v tele a jej potenciálnym pozitívnym a negatívnym účinkom.

Stanozolol je 17-alfa-alkylovaný (17aa) perorálny anabolický steroid. Táto štrukturálna zmena umožňuje, aby stanozolol prežil hepatálny metabolizmus a zostal tak účinný. S touto zmenou prechádza cez pečeň a potom sa uvoľňuje do krvného obehu. Bohužiaľ táto zmena na 17-te pozíciu uhlíka pôsobí hepatotoxicky (toxická pre pečeň). Ostatné 17aa perorálne anabolické steroidy, ako je oxandrolón alebo metandrostenolón, sú tiež hepatotoxické, ale stanozolol je jedným z najotočnejších. Vďaka výbornej regeneračnej schopnosti pečene je možné žiť s touto zvýšenou hepatotoxicitou stanozololu, ale pri dlhodobom používaní dbajte najmä na opatrnosť. Počas užívania stanozololu sa odporúča používať rastlinné výťažky a výživové doplnky, ktoré pomáhajú obnoviť správne pečeňové enzýmy (ako je bodlák).

Perorálny stanozolol je aktívny v tele približne 9 hodín v porovnaní s 24 hodinami pre injekčnú verziu. Pri podávaní perorálnych anabolických steroidov (akékoľvek) musíme udržiavať stabilnú koncentráciu látky v krvi, minimalizovať riziko nežiaducich účinkov a maximalizovať potenciál látky. Stanozolol sa odporúča užívať dvakrát denne, raz ráno a raz popoludní v rovnakých intervaloch (najlepšie 8-9 hodín). Prax športov ukázala, že niektorí jedinci mali bolesť kĺbov pri dlhodobom používaní stanozololu, čo zabraňuje kvalitnému cvičeniu v posilňovni alebo na športovom poli.

Ďalšou vlastnosťou stanozololu ako derivátu dihydrotestosterónu spočíva v schopnosti znížiť hladiny SHBG (väzbový globulín na pohlavné hormóny). Zníženie hladín SHBG má za následok uvoľnenie voľného testosterónu, ktorý sa môže použiť na zvýšenie sily, libida a chudobná telesná hmotnosť. Vedie tiež k zníženiu hladín estrogénu, čím sa obmedzujú vedľajšie účinky. Preto nadmerný prívod vody nebude problémom pri používaní stanozololu a keď sa užíva spolu s anabolickými steroidmi, ktoré spôsobujú retenciu vody, aktívne pomáha znižovať tento vedľajší účinok. Vďaka svojej vysokej anabolickej a nízkej androgénnej povahe sú ženy preferované.

Perorálny prípravok Stanozolol sa bežne používa vo fáze definovania alebo počas kalorického deficitu, ak je cieľom užívateľa strácať telesný tuk. Stanozolol pomáha znižovať množstvo tukových tkanív a zvyšuje lipolýzu a oxidáciu tuku a čo je dôležitejšie, pomáha udržiavať svalovú hmotu počas tejto doby. Deficit kalórií môže spôsobiť, že telo vstúpi do stavu, ktorý používa aminokyseliny (svaly) ako zdroj energie, čo je nežiadúci stav, ak k tomu dôjde počas fázy prípravy na súťaž. Zachovanie svalového tkaniva sa vyskytuje v dôsledku vlastností stanozololu pri zvyšovaní retencie dusíka a syntéze bielkovín vo svaloch.

dávkovanie
Perorálny stanozolol sa podáva v rozmedzí od 40 do 80 mg denne u mužov a 10 - 20 mg denne u žien. Pretože je hepatotoxický, jeho nepretržité používanie sa neodporúča dlhšie ako 6 týždňov. Treba tiež poznamenať, že použitie perorálneho stanozololu je asi o 20% menej účinné; na rozdiel od injekcie intravenózneho podávania stanozololu. Detekcia látky je 50-60 dní
výhody
Zvyšuje pevnosť, svalovú tvrdosť a hustotu svalov
Zvyšuje syntézu bielkovín
Znižuje kortizol
Zvyšuje hladinu červených krviniek (čo zlepšuje krvný obeh počas tréningu)
Zlepšuje použiteľnosť iných anabolických steroidov

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org