DANABOL DS MAster Pharmaceuticals

DANABOL DS MAster Pharmaceuticals
Výrobca: Master Pharma
Model: DANABOL DS MAster Pharmaceuticals
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $20,00
Bez dane: $20,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

methandrostenolone
CHEMICKÉ NÁZOV: 17a-metyl-17b-hydroxy-1,4-androstadién-3-on
HALF-ŽIVOT: 4,5 - 6 hodín
ANABOLICKÉ HODNOTENIE: 90 - 210
HODNOTENIE ANDROGENSU: 40 - 60

VLASTNOSTI
Methandrostenolon (alebo tiež metandienón) je v podstate 17-alkylovaný derivát testosterónu s dvojitou väzbou medzi prvým a druhým uhlíkom. Slabšie sa viaže na androgénne receptory a preto spadá do takzvaných steroidov II. Typu. Avšak kompenzuje dlhší polčas a slabú afinitu k SHBG (väzbový globulín k pohlavným hormónom). Je to zďaleka najpopulárnejší steroid a mnohí športovci ho považujú za najlepší steroid, ktorý sa kedy vyrábal. Nie pre nič to bolo známe ako "raňajky majstrov". Vzhľadom na vysokú retenciu vody samozrejme nie je steroid vhodný pre definíciu obdobia. Je však výbornou látkou na získanie dobrej sily a svalovej hmoty vo fáze objemu.

Hoci metandrostenolón sa líši od boldenónu len alkyláciou na uhlíku 17., jeho vedľajšie účinky sú oveľa silnejšie, najmä pri dávkach 20-30 mg denne. Hoci jeho náchylnosť na aromatizáciu je slabšia než citlivosť testosterónu, výsledný estrogén 17a-metylestradiol je oveľa účinnejší ako estradiol. Retencia vody a vysoký krvný tlak sú preto bežné a už v nízkych dávkach. Užívanie Clomidu alebo Nolvadexu počas cyklu minimalizuje tieto účinky. Methandrostenolon je tiež 17-alfa-alkylovaná zlúčenina, ktorá je celkom toxická pre pečeň. Zvýšenie hodnôt funkcie pečene sa vyskytuje pri dávkach vyšších ako 10 mg denne. Hoci používanie metandrostenolónu je vo všeobecnosti spojené s pozitívnym pocitom dobrého fandenia, môže pri vysokej dávke (nad 50 mg) viesť k zvýšeniu agresivity.

Tento materiál sa používa na obmedzenie katabolizmu proteínov po popálení po ťažkých operáciách pri infekčných a febrilných ochoreniach. Je tiež kombinovaný s inými liekmi pri liečbe osteoporózy. Pre ženy v liečbe rakoviny prsníka a pri Addisonovej chorobe. U detí sa používa oneskorenie rastu v puberte av kombinácii s inými liekmi pri liečbe rôznych chronických ochorení.

VEDĽAJŠIE ÚČINKY

Hoci sa metánrostenolón pôsobením 5-alfa reduktázy zmení na veľmi silný 5-alfa-dihydrometandrostenolón, reakcia prebieha v ľudskom tele iba v zanedbateľnej miere. Methandrostenolon je sám o sebe pomerne androgénny, takže v niektorých prípadoch je extrémne silné akné a vypadávanie vlasov.

Užívanie Dianabol sa po veľmi krátkom čase podkopáva vlastnou produkciou androgénnych hormónov, takže po ukončení liečby zvyčajne zmizne 80-90% nárast objemu a sily. Dokonca dávka 15 mg denne po dobu 8 týždňov vedie u športovcov k poklesu telesného testosterónu na dramaticky 69%. Ďalšie štúdie ukazujú zníženie telesného testosterónu o 30-40% po 10 dňoch liečby dávkami 20 mg. Po liečbe sa preto vyžaduje použitie PCT.

dávkovanie
Z hľadiska pomerne krátkeho polčasu pôsobenia v tele (približne 4,5 hodiny), ktorý je v deň cvičenia znížený, odporúčaný príjem je 2-3 krát denne. Terapeutická dávka je v rozmedzí 2 - 8 mg denne počas 6 týždňov. Efektívna dávka pre športovcov sa pohybuje medzi 15 - 30 mg denne. Strední a pokročilí užívatelia užívajú 30-50 mg denne. Profesionálni kulturisti tiež používajú dvojnásobné množstvo 80-100 mg denne. Takáto vysoká dávka je často veľmi zbytočná a navyše nesie zvýšené riziko nepriaznivých účinkov na zdravie tela. Pri použití metandienónu je potrebné premýšľať nad používaním rastlinných látok na ochranu pečene pri jeho regenerácii. Methandienón je v moči nezistiteľný po približne 2 mesiacoch.

výhody


Rýchle zvýšenie svalovej hmoty a sily
Zvyšuje syntézu bielkovín
 
Zvyšuje chuť do jedla
Zlepšuje imunitu a IGF-1
V terapeutických dávkach sa zvyšuje syntéza kolagénu
Spôsobuje zvýšenie počtu červených krviniek (rýchly prísun krvi do svalov

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org