MASTER 100 MASTER Pharmaceuticals

MASTER 100 MASTER Pharmaceuticals
Výrobca: Master Pharma
Model: MASTER 100 MASTER Pharmaceuticals
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $45,00
Bez dane: $45,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

(Drostanolón propionát alebo Masteron je pravdepodobne jedným z najzaujímavejších steroidov používaných športovcami a je primárne určený na liečbu pacientov s rakovinou prsníka, ktoré inhibujú produkciu estrogénu.Estrogén je hormón vylučovaný ženami, ktorý im dáva ich odlišné sexuálne vlastnosti Maseril, ochranná známka prípravku Drostanolone propionát, keď sa používa pri liečbe rakoviny prsníka, je kombinovaná s SERM (selektívny modulátor estrogénového receptora), u žien, ktoré prešli touto liečbou, sa znížil estrogén. je to veľmi populárny anabolický steroid.Masteron je derivát dihydrotestosterónu alebo DHT, ktorý obmedzuje premenu na estrogén prostredníctvom aromatizácie.Možno to, že jeho schopnosť inhibovať estrogén v interakcii s aromatázovým enzýmom alebo blokuje receptor, ktorý viaže estrogén, ktorý spôsobuje tento jav, bez ohľadu na dôvod, kvôli jeho antiestrogénne vlastnosti blokuje premenu voľných testosterónov na estrogén prostredníctvom aromatizácie. To robí Masteron bežné zaradenie do vysokého anabolického cyklu. Vzhľadom na to, že zlúčeniny používané v cykloch na dosiahnutie hmotnostného prírastku a sily majú veľmi silný obsah testosterónu, používa sa Masteron na zabránenie vzniku estrogénnych vedľajších účinkov.
Vedľajšie účinky

Vedľajšie účinky zahŕňajú nadúvanie alebo zadržiavanie vody a gynekomastia. Zatiaľ čo niektorí si myslia, že existuje nízka aromatizácia s Masteronom, stále má významné androgénne vedľajšie účinky, ktoré by ste mali očakávať pri používaní tohto steroidu. To môže zahŕňať záchvaty mastnej kože, akné a rast tváre / tváre. Anabolické / androgénne steroidy môžu tiež zhoršiť vypadávanie vlasov mužských vzoriek. Anabolické / androgénne steroidy môžu mať škodlivý účinok na sérový cholesterol. Zahŕňa to tendenciu znižovať hodnoty HDL (dobrého) cholesterolu a zvyšovať hodnoty LDL (zlého) cholesterolu, ktoré môžu posunúť HDL na rovnováhu LDL v smere, ktorý zvýrazňuje riziko artériosklerózy. Mohol by vypnúť produkciu testosterónu, takže používatelia mali by ste byť opatrní, aby ste to mohli použiť v post-cykliálnej terapii, pretože by to mohlo skutočne spomaliť zotavenie.
podávanie

Celková týždenná dávka je zvyčajne 200 až 400 mg, ktorá sa užíva pre 6 až 12 kusov. Táto miera použitia je dostatočná na to, aby poskytla merateľný nárast svalovej hmoty a sily.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org