TEST-PROP 100 MASTER Pharmaceuticals

TEST-PROP 100 MASTER Pharmaceuticals
Výrobca: Master Pharma
Model: TEST-PROP 100 MASTER Pharmaceuticals
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $22,00
Bez dane: $22,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

(Testosterón propionát 100 mg)


Testosterón propionát je bežne vyrábaná injekčná forma primárneho mužského androgénneho testosterónu. Pridaný propionátový ester spomalí rýchlosť uvoľňovania testosterónu z miesta vpichu, ale iba niekoľko dní. Testosterón propionát je preto pomerne oveľa rýchlejší ako iné testosterónové estery, ako napríklad cypionát alebo enantát, a vyžaduje oveľa častejšiu dávkovaciu schému. Podľa väčšiny účtov je testosterón propionát staršou a účinnejšou formou injektovateľného testosterónu, ktorý je zastaraný pomalšie pôsobiacimi a pohodlnejšími estermi, ktoré sa vyvinuli po ňom. Napriek tomu tí, ktorí nie sú obťažovaní častým injekčným plánom, nájdu testosterón propionát každý kúsok ako prijateľný. Ako injekčný testosterón je to silný masový prípravok, ktorý dokáže produkovať rýchle prírastky v svaloch aj v ich veľkostiach. Testosterón propionát je modifikovaná forma testosterónu, kde ester kyseliny karboxylovej (kyselina propiónová) bol pripojený k 17-beta hydroxylovej skupine. Polčas testosterónu propionátu je približne dva dni po injekcii.
Chemické názvy

4-androsten-3-on-17p-ol, 17p-hydroxy-a-hydroxy-
Vedľajšie účinky

Testosterón sa v organizme ľahko aromatizuje na estradiol (estrogén). Enzým aromatázy (estrogén syntetázy) je zodpovedný za tento metabolizmus testosterónu. Zvýšené hladiny estrogénu môžu spôsobiť vedľajšie účinky, ako je zvýšená retencia vody, prírastok telesného tuku a gynekomastia. Zvýšené hladiny testosterónu pravdepodobne vedú k vzniku androgénnych vedľajších účinkov vrátane mastnej kože, akné a rastu tváre / tváre. Muži s genetickou predispozíciou na vypadávanie vlasov (androgentická alopécia) môžu zaznamenať zrýchlenie mužského modelu plešatosti. Testosterón propionát sa často považuje za bolestivú injekciu. Dôvodom je veľmi krátky uhlíkový reťazec esteru kyseliny propiónovej, ktorý môže dráždiť tkanivá v mieste injekcie. Mnoho citlivých jedincov sa rozhodne úplne preč od tohto steroidu, pričom ich telo reaguje s výraznou bolesťou a nízkou horúčkou, ktorá môže trvať niekoľko dní po každej injekcii.
podávanie

Zvyčajná dávka u mužských športovcov je v rozmedzí 50-100 mg na injekciu, ktorá sa podáva každý druhý alebo tretí deň. Podobne ako iné testosterónové estery sa bežne používa testosterón propionát v týždennej kumulatívnej dávke medzi 200 mg a 400 mg. Táto úroveň stačí na to, aby väčšina používateľov zaznamenala mimoriadne prírastky svalovej veľkosti a sily.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org