TEST-MIX 350 MASTER Pharmaceuticals

TEST-MIX 350 MASTER Pharmaceuticals
Výrobca: Master Pharma
Model: TEST-MIX 350 MASTER Pharmaceuticals
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $35,00
Bez dane: $35,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

ustanon 250 je veľmi efektívny, ak chcete získať veľkú svalovú hmotu a silu. Priemerný používateľ má v cykle 12-15 kg! Zvyšuje chuť do jedla, zvyšuje IGF-1 a zvyšuje syntézu bielkovín. Znížte počet červených krviniek. Dobrá kombinácia s metandienonom, boldenonom, primobolanom, stanozololom


TESTOSTERONE MIX

CHEMICKÉ NÁZOV: 4-androstene-3-on-17B-ol, 17beta-hydroxyandrost-4-en-
ŽIDOVÝ ŽIVOT: 15 - 18 dní
ANABOLICKÉ HODNOTENIE: 100
ANDROGENICKÝ HODNOTENIE: 100

 VLASTNOSTI

Zmes 4 rôznych variantov esterifikovaného testosterónu v určitom pomere je najlepšie známa pod názvom Sustanon 250 (vyvinutý a vyrábaný spoločnosťou Organon). Obsahuje:

30 mg testosterón propionátu,
60 mg testosterónu

Graf zobrazujúci uvoľňovanie rôznych esterov testosterónu v priebehu času.

fenylpropionátu
60 mg testosterónu izokaproátu


100 mg dekanoátu testosterónu

 Myšlienka kombinácie všetkých týchto rôznych esterov testosterónu je poskytnúť liečivo na báze testosterónu, ktoré poskytne používateľovi okamžité účinky v dôsledku rýchleho uvoľňovania esteru testosterónu propionátu, po ktorom nasleduje pomalšie a dlhodobejšie uvoľňovanie iných esterov. Ďalšou výhodou je, že zmes nevyžaduje takéto časté podávanie, ako je napríklad propionát testosterónu. Sustanon 250 ako celok je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu hladinu testosterónu v plazme po 24 až 48 hodinách po podaní. Po tejto dobe sa hladiny testosterónu v plazme zvyšujú po dobu 21 dní kvôli dlhšiemu esterifikovanému testosterónu v zmesi. Sustanon 250 je s najväčšou pravdepodobnosťou jedným z najpopulárnejších testosterónových prípravkov. Hlavne kvôli mylným predpokladom, že Sustanon 250 je účinnejší ako jednotlivé esterifikované formy testosterónu, čo nie je pravda. Estery spojené s rôznymi anabolickými steroidmi ovplyvňujú len biologický polčas a polčas rozpadu, bez ohľadu na anabolický steroid, ku ktorému sú pripojené. Skutočným a hlavným dôvodom jeho popularity medzi športovcami je pomerne veľký objem látky pre peniaze. Zmes štyroch rôznych esterov testosterónu má veľkú hodnotu za peniaze v porovnaní s nákupom jednotlivých testosterónových esterov.

VEDĽAJŠIE ÚČINKY

Zmes testosterónu je vystavená účinkom enzýmu aromatázy v tele. Vedľajšie účinky Sustanonu-250 sú vedľajšie účinky estrogénu. Rýchlosť aromatizácie priamo súvisí s množstvom použitej látky a spolu so zvyšujúcimi sa dávkami je aromatizácia vyššia. Estrogénne vedľajšie účinky zahŕňajú: nadmerné zadržiavanie vody a nadúvanie, zvýšený krvný tlak (napríklad vďaka zadržiavaniu vody v tele), zrýchlené ukladanie tuku a gynekomastia. Vedľajšie účinky estrogénu sa môžu znížiť alebo úplne vyhnúť použitím inhibítorov aromatázy alebo SERM (selektívnych modulátorov estrogénových receptorov) Medzi androgénnymi vedľajšími účinkami sú: zvýšená sekrécia mazu (mastná koža), akné (z hľadiska zvýšenej sekrécie mazu) rast vlasov a zvýšené riziko vyvolania plešatosti mužských vzoriek (MPB) u osôb s genetickou predispozíciou.

Anabolické / androgénne steroidy môžu mať škodlivé účinky na hladiny cholesterolu v krvi. To zahŕňa tendenciu znižovať HDL (dobrý) cholesterol a zvyšovať LDL (zlý) cholesterol. Všetky anabolické steroidy majú schopnosť potlačiť alebo zastaviť prirodzenú endogénnu produkciu testosterónu v tele a Sustanon 250 nie je výnimkou. Po ukončení cyklu sa dôrazne odporúča použiť vhodnú PCT (Post Cycle Therapy).

dávkovanie
Začiatočníci užívajú dávky od 300 do 500 mg za týždeň, čo je štandardná dávka pre začiatočníka s inými testosterónovými liekmi. Táto dávka by mala spôsobiť dramatické zvýšenie aj na dolnom konci dávky. Priemerní užívatelia vo všeobecnosti dosahujú veľký pokrok v dávkach 500 - 750 mg týždenne. Pokročilí používatelia dosiahnu veľký pokrok v rovnakom dávkovaní ako medzičlenoví užívatelia a zriedkakedy potrebujú zvýšiť nad túto sumu. V každom prípade pokročilí používatelia majú tendenciu používať testosterónovú zlúčeninu v rozmedzí od 500 do 1000 mg za týždeň. Čas detekcie testosterónovej zlúčeniny je spôsobený tým, že obsahuje dlhé estery najmenej 120 dní.


výhody
Rýchly nástup
 Nepotrebuje časté použitie
Zlepšuje syntézu bielkovín a syntézu glykogénu
Urýchľuje regeneráciu svalov a zvýšenie krvného tlaku
Je považovaný za jeden z najbezpečnejších anabolických steroidov

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org