Malay Tiger Clenox

Malay Tiger Clenox
Výrobca: Malay Tiger
Model: Malay Tiger Clenox
Dostupnosť: Na sklade
Cena: $32,00
Bez dane: $32,00
Množstvo:     - ALEBO -   Pridať do zoznamu prianí
Pridať do porovnania

CKlenbuterol je veľmi účinný spaľovač tukov, redukuje telesný tuk, zvyšuje kapacitu pôdy, šetrí svalstvo, zabraňuje katabolizmu. Ak máte diétu, použite klenbuterol a stratíte telesný tuk v krátkom čase. Môžete si kúpiť za veľmi dobrú cenu. Dobrá kombinácia so sibutramínom, T3, T4.

CLENBUTEROL HYDROCHLORIDE

CHEMICKÉ NÁZOV: (RS) -1 (4-amino-3,5-dichlórfenyl) -2 (terc-butylamino) etanol
ŽIVOTNÉ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE: 36-48 hodín

Grafy ukazujú zmeny v množstve telesného tuku. Skupina A predstavuje clenbuterol v kombinácii s cvičením, len skupina C len clenbuterol, skupina C cvičenie a D bola kontrolná skupina.

  
VLASTNOSTI
Klenbuterol nie je anabolický steroid, ale patrí do skupiny látok a liekov známych ako sympatomimetiká. Látky tejto skupiny ovplyvňujú sympatickú časť nervového systému mnohými spôsobmi, najčastejšie stimuláciou adrenoceptora. Tieto receptory sa nachádzajú v celom rade rôznych tkanív v tele. Výsledok stimulácie je vyjadrený ako množstvo účinkov v závislosti od umiestnenia receptora. Účinky zahŕňajú zvýšenie krvného tlaku, zvýšenie srdcovej frekvencie, respiračné rozšírenie a všeobecné zvýšenie výkonu a spotreby energie. Medzi ďalšie účinky patrí eufória, upokojenie centra hladu v strednom mozgu s následným poklesom hladov a ďalšie.


Klenbuterol je špecificky selektívny beta-2 agonista / antagonistaa bronchodilátor. To znamená, že stimuluje beta-2 receptory. Dôvodom, prečo je užitočný pri liečení astmy, je to, že pri aktivácii beta-2 receptorov v určitých tkanivách (najmä v bunkách obložených dýchacími trubicami) umožňuje bronchiálnu dilatáciu (zväčšenie dýchacích ciest) v pľúcach , Účinok na receptory beta-2 súvisí aj so spaľovaním tukov. A prostredníctvom aktivácie týchto receptorov umiestnených na povrchu tukových buniek môže klenbuterol priamo aktivovať a začať metabolizmus tukov. Beta-2 receptory umiestnené na tukových bunkách majú primárnu úlohu v ovplyvnení metabolizmu tukov, s väčšou pravdepodobnosťou než iné alfa alebo beta receptory, ktoré tiež obsahujú tukové bunky.

V každom prípade je selektívna stimulácia beta-2 receptora zodpovedná za rozklad tukov. Štúdie ukázali, že v každodennom používaní v priebehu času sa znižuje reakcia receptorov na účinky clenbuterolu. Výsledkom sú neustále oslabené efekty horenia tukov. Počas týchto štúdií sa tiež zistilo, že použitie ketotifenfumarátu (alergického liečiva) aktívne zvyšuje citlivosť beta-2 receptorov. Strata účinkov spaľovania tukov bez použitia ketotifénu sa zvyčajne vyskytuje po druhom alebo treťom týždni užívania. V tomto prípade je potrebná minimálne dvojtýždňová prestávka na predzákladanie receptorov.

Vedľajšie účinky clenbuterolu sú veľmi podobné všetkým ostatným látkam zo skupiny stimulantov (ako je kofeín, albuterol, efedrín, epinefrín, norepinefrín a tak ďalej). Najčastejšie vedľajšie účinky súvisiace s celou skupinou stimulantov sú: tras (trasenie rúk), nespavosť, potenie, bolesť hlavy, zvýšený krvný tlak a pocit nevoľnosti. Vedľajšie účinky sú pomerne časté a pravdepodobne sa vyskytnú u každého jedinca užívajúceho klenbuterol.

dávkovanie
Vysoká dávka na účely spaľovania tuku je zvyčajne v rozsahu 120 - 160 mcg denne. Nikto z tejto dávky nesmie začať z bezpečnostných dôvodov. Rýchle zvýšenie dávky alebo okamžité podanie maximálnej dávky môže byť veľmi nepríjemné a dokonca smrteľné. Preto sa dôrazne odporúča, aby jednotlivci pomaly a postupne zvyšovali dávku klenbuterolu každý deň. Prvá dávka by mala byť 20 - 40 mcg a každý tretí deň sa môžu pridávať ďalšie 20 mcg.
výhody
Účinný spaľovač tukov
má mierne anabolické účinky
 
Zvyšuje kapacitu pľúc
zabraňuje svalovému katabolizmu

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:2018 © steroidy.org