Informácie o dodaní

  1. Ako dlho trvá celý proces, od objednávky až po prijatie balíka?


  Zvyčajne trvá až 12 hodín, kým pripravíme balík.

  Dodanie do USA a ASIA trvá 5-6 pracovných dní a do Európy 2-3 pracovné dni. *


  Naše maloobchodné ceny zahŕňajú prvotriednu leteckú poštu, ktorá je najbezpečnejším a najbezpečnejším spôsobom pre tento druh zásielok.

  Maximálna miera voľnej úvahy sa používa pri balení a preprave. Máme úspešnosť námornej úspešnosti 100% už po šiesty rok za sebou.


  * Tento čas prepravy však bude závisieť od rôznych faktorov, ako je efektivita poštových služieb, colné odbavenie, medzinárodný tranzit atď., Preto vám dáme približné informácie založené na našich štatistikách a doterajších skúsenostiach.

  Zvyčajne sa 95% všetkých našich celosvetových zásielok dodáva za menej ako 6-7 dní, zatiaľ čo zvyšok 5% príde za 8-12 dní. Je to odraz nekonzistentnosti s rôznymi poštovými zástupcami, a nie s našimi službami.


  2. Je bezpečné objednať prostredníctvom webových stránok? Obávam sa, že by niekto mohol ukradnúť moje osobné údaje!


  Áno, nemusíte sa o to báť. Naše webové stránky sa nachádzajú na našom vlastnom bezpečnom serveri v Rusku, kde neexistuje americká jurisdikcia. Máme vlastný tím programátorov a špecialistov na softvérové ​​zabezpečenie, ktoré zabezpečujú, že naša databáza je vždy chránená.


  3. Prepravné náklady?

  Služba PREMIUM na doručovanie do USA je 30 EUR, 25 EUR a 25 EUR pre Veľkú Britániu.


  4. Existuje minimálna objednávka?

  Minimálna objednávka je 100 EUR (90 EUR alebo 70 EUR)

    
  Veľké objednávky sú vždy rozdelené do samostatných balíčkov na vlastné náklady na dodatočné bezpečnostné opatrenia.


  5. Spôsoby platby?

  Prijímame Bitcoin, západnú úniu, moneygram, bankový prevod. Ak zadáte objednávku, pošleme vám všetky informácie o platobných podrobnostiach. Spoločnosť Bitcoin je rýchly a najbezpečnejší spôsob platby. Odporúčame BTC.
  Všetky potrebné informácie o drôte alebo našu adresu prijímajúcej služby Bitcoin sú uvedené spolu s potvrdením objednávky, ktoré sa Vám automaticky pošle hneď po odoslaní objednávky.


  6. Mám nejakú zľavu, ak urobím veľkú objednávku?

  Máme veľa zliav. Taktiež každá zľava závisí od typu výrobku, ktorý si objednáte. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, kontaktujte nás.


  7. Ako môžem objednať?


  Ak chcete produkty pridať, použite nákupný košík z webu a potom vyplňte objednávkový formulár so všetkými požadovanými informáciami o doručení: e-mailovú adresu, meno, ulicu, mesto, krajinu, poštové smerovacie číslo.

  Uistite sa, že opatrne dvakrát skontrolujte ADRESU DODANIA a NÁZOV. Nezodpovedáme za chyby a chyby, ktoré ste odoslali na formulári na doručenie.


  8. Ako dlho trvá odpoveď od vás?

  Odpovedáme na váš e-mail za menej ako 12 hodín, vrátane víkendov a bez rozdielu časového pásma.


  Nezabudnite, že VŽDY skontrolujte priečinok SPAM / JUNK !!!

   

   

   

   

2018 © steroidy.org