podmienky

  PODMIENKY

  PREČÍTAJTE POZORNE NASLEDUJÚCE PODMIENKY A PODMIENKY.
  VÁŠ NÁKUP VYKONÁVA VÁŠ PRIJATIE TÝCHTO PODMIENOK A PODMIENOK.
  POTVRDZUJTE svoj objednávok, ak ich neprijímate.
  STEROIDANABOL.COM REZERVÁVA PRÁVA NA POUŽITIE POSTUPOV A NÁKLADOV POKRAČOVAŤ, AK BUDÚ UVEDENÉ NASLEDUJÚCE PODMIENKY S POTVRDENOU DOHODOU OD KUPUJÚCEHO.
  KUPUJÚCI SÚHLASÍ S POUŽITÍM VŠETKÝCH TÝCHTO PRÁVNYCH PREDPISOV SPOLOČNOSTI PRI VYMENOVANÍ A OBJEDNÁVANÍ S NÁMI.

  OBJEDNÁVKY A PLATBY


     
  1. Ceny sa menia podľa medzinárodných menových kurzov a zmien v nákladových cenách bez ďalšieho upozornenia.
     
  2. Dostupnosť produktov sa môže zmeniť bez ďalšieho upozornenia.
     
  3. Zrušenie objednávky po spracovaní platby nie je akceptované.
     
  4. Po zakúpení obdržíte elektronickú faktúru, ktorá bude obsahovať vaše číslo objednávky, špecifikáciu vašej objednávky, užívateľské meno a heslo (ktoré ste si vybrali / n), čo vám umožní zistiť stav vášho objednať.


  OBCHODNÉ PODMIENKY


     
  5. Steroidanabol.com nepreberá žiadnu zodpovednosť za potvrdenie dovozných požiadaviek a predpisov nákupu a krajiny pôvodu kupujúceho. Kupujúci sa zaväzuje, že nebude porušovať žiadne miestne zákony o drogovej agentúre a je oboznámený s miestnymi predpismi ministerstva zdravotníctva vrátane povinných predpisov potrebných pri dovoze liekov.
     
  6. Mám 21 rokov alebo viac.
     
  7. Nie som závislý na žiadnych liekoch, ktoré kupujem.
     
  8. Som si vedomý funkcií a vedľajších účinkov všetkých zakúpených položiek.
     
  9. Som si vedomý správnych dávok a pokynov pre každý zakúpený liek.
    
  10. Súhlasím, že moje objednávky sú zakúpené pre PRÁVNE POUŽITIE.
    
  11. Budem držať prevádzkovateľov tejto webovej stránky, alebo niekto spojený s touto webovou stránkou neškodné pre akékoľvek informácie, ktoré som našiel tu.
    
  12. Viem a rozumiem zákonom v mojom štáte a štáte, pokiaľ ide o nákup liekov na predpis a súhlasím s tým, že vlastníkom a prevádzkovateľom tejto stránky budem držať krok mojej činnosti.
    
  13. Mám platný predpis na objednané lieky a používam ich pod lekárskym dohľadom.

    
  14. Všetky výrobky sú dodávané s úplným rizikom kupujúceho.


  zrieknutie


    
  15. Steroidanabol.com nepreberá žiadnu zodpovednosť za používanie dodávaných produktov. Materiál obsiahnutý na tejto webovej stránke (a na akýchkoľvek stránkach prepojených z tejto stránky a na túto stránku) slúži len na všeobecné informačné účely a nie je určený na propagáciu alebo podporu užívania anabolických / androgénnych steroidov alebo iných liekov. Ak si prezeráte tieto informácie a nakupujete steroidy, súhlasíte s tým, že farmomstore.in zachránite navždy, jeho vedúci pracovníci, riaditelia alebo priradiť akékoľvek škody, ktoré vznikli, aké sú známe alebo neznáme, plánované alebo nepredvídané.
    
  16. Steroidanabol.com.in neobhajuje, neposkytuje podporu, nedisponuje žiadnymi anabolickými steroidmi ani žiadnymi inými kontrolovanými látkami ani sa o ne nepokúša a nemôže byť zodpovedný za opatrenia, ktoré vykonávajú diváci a zákazníci.

    
  17. Opisy a názory ponúkané na tejto stránke nie sú medicínske návrhy alebo rady, ale vo všeobecnosti sú založené na špekulatívnych a subjektívnych hodnotách. Každý používateľ, ktorý užíva tieto lieky, by sa mal vždy najskôr poradiť s lekárom, lebo ich nesprávne a bez dozoru môže spôsobiť škodlivé a trvalé vedľajšie účinky. Dôrazne neschvaľujeme podávanie liekov neplnoletým osobám na lepšie športové výkony.


  ZÁRUKA VÝROBKOV


   
  18. Všetky výrobky majú vytlačené dátumy vypršania platnosti. Ak obdržíte výrobky s dátumom uplynutia platnosti, nepoužívajte ich a kontaktujte nás.


  DODANIE PRODUKTOV


    
  19. Objednaný tovar doručíme na adresu, ktorú ste uviedli v čase, keď ste si objednávku objednali.
    
  20. Budeme sa snažiť dodať svoje tovary v priebehu niekoľkých pracovných dní, ale oneskorenie dodávky je niekedy mimo našej kontroly. Akékoľvek dátumy, ktoré vám doručíme na doručenie, sú iba orientačné a nebudeme zodpovední za žiadne chyby súvisiace s doručovacou adresou (nesprávnou adresou alebo poštovým smerovacím číslom, fiktívnou ulicou alebo názvom), pokiaľ nebudú spôsobené nedbanlivosťou.
    
  21. Stanete sa vlastníkom tovaru, ktorý ste si objednali, akonáhle boli doručené na vašu určenú doručovaciu adresu. Po dodaní tovaru už nemáme žiadnu zodpovednosť za akúkoľvek stratu alebo poškodenie tovaru. Objednané tovary nie sú vratné.


  ZODPOVEDNOSŤ


    
  22. Ak kupujúci poskytne nesprávne informácie o preprave, objednávka môže byť chybne doručená. Steroidanabol.com nepreberá žiadnu zodpovednosť za straty na objednávku spôsobené týmto chybným dodaním zákazníka.
    
  23. Ak neobdržané zakúpené tovary nedostanete do 30 dní odo dňa, kedy ste si ich objednali, musíte nám to oznámiť písomne ​​na našej kontaktnej adrese.
    
  24. Ak dodaný tovar nie je to, čo ste objednali, pred miestom doručenia alebo ak je dodávka nesprávneho množstva a za predpokladu, že ste nám to oznámila v priebehu 14 dní od doručenia, náš jediný záväzok, podľa vášho výberu , bude: ma

   

2018 © steroidy.org