Platobné údaje

  Platobné údaje

  Prijímame Bitcoin, západnú úniu, moneygram, bankový prevod. Ak zadáte objednávku, pošleme vám všetky informácie o platobných podrobnostiach. Spoločnosť Bitcoin je rýchly a najbezpečnejší spôsob platby. Odporúčame BTC.
  Všetky potrebné informácie o drôte alebo našu adresu prijímajúcej služby Bitcoin sú uvedené spolu s potvrdením objednávky, ktoré sa Vám automaticky pošle hneď po odoslaní objednávky.
  Najrýchlejší, najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob platby
  Plaťte s Bitcoins !!


  AKO MÁM ULOŽIŤ MY BITCOINS?


  AKO VYTVORI Moju prvú biliardovú peňaženku?


  AKO ZÍSKÁME BITCOINS?


  Najrýchlejší spôsob, ako získať bitcoins, je nájsť Bitcoin Exchange alebo Bitcoin ATM. Stačí sa pozrieť na nižšie uvedené odkazy:


  Bitcoin.com: Štandardné výmeny
  Howtobuybitcoins.info: Výmeny
  Coinatmradar.com: Ako si kúpiť bitcoins s Bitcoin ATM


  Aby sme to uľahčili, spomenieme: LocalBitcoins.com, Circle.com, Coinbase.com, libertyX.com, Bittylicious.com.

  Bankomat ATM sa nachádza na celom svete. Môžete skontrolovať mapu bankomatov Coindesck Bitcoin alebo prezrieť bankomat ATM spoločnosti Coinatmradar Bitcoin podľa krajín pre blízke miesto.


  DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Ak chcete zabezpečiť svoj účet Bitcoin Exchange pred neoprávneným prístupom, nezabudnite povoliť dvojfaktorové overenie a nezabudnite na výmeny, ktoré túto funkciu neposkytujú.


  Nižšie je video tutorial, ktorý pripravuje LocalBitcoins.com. Ďalšie výmeny vám poskytnú podobnú skúsenosť, zatiaľ čo v spoločnosti LocalBitcoins môžete kúpiť bitcoins s hotovosťou, bankovými prevodmi, PayPal a inými rôznymi spôsobmi platby.  AKO POSKYTUJEM / ODPORUJE BITCOINS?


  Bitcoin používa platobné adresy na odosielanie a prijímanie finančných prostriedkov. V tomto bode je to naozaj podobné PayPal, ktorý používa e-mailovú adresu. Adresa Bitcoin vyzerá takto:


  1LlH8bqxFnXQWPagcJKVLZi5C98fGVqrv


  Nemusíte si to pamätať, alebo ho udržať v bezpečí. Môžete mať neobmedzený počet platobných adries pre vašu peňaženku. Pokúste sa dodržiavať jednoduché pravidlo: jednu platbu, jednu adresu. Zakaždým, keď stlačíte tlačidlo Prijatie v peňaženke, vygeneruje sa nová adresa prijímania alebo tu nájdete možnosť generovať ich ručne. Zábery obrazoviek nižšie uľahčia prácu.

  Takto to vyzerá ako desktopový klient MultiBit. Pred spustením transakcie stlačte tlačidlo Odoslať / Dopyt.


  V sekcii Žiadosť o platbu vygenerujete pre vás prijímaciu adresu. Skopírujte ho do schránky a použite ju, keď chcete získať svoje bitky. Napr. pri prevode finančných prostriedkov z burzy Bitcoin.

  Ak chcete odoslať peniaze, použite možnosť Odoslať platbu. Vložte prijímacú adresu, na ktorej chcete preniesť bitcinky na ďalšie tlačidlo a skončíte. Tak jednoduché!


  POZNÁMKA: Pokiaľ sa pokúšate odoslať nejaké bitky, môžu si online peňaženky alebo mobilné aplikácie požiadať o vaše heslo peňaženky alebo o autorizáciu s dvoma faktormi. Ak máte povolenú aplikáciu Google Authenticator, stačí ju otvoriť na svojom smartfóne a vložiť zadaný kód. Prípadne môžete tento kód prijať prostredníctvom SMS, e-mailu, telefonického hovoru - závisí to od nastavení peňaženky.  QR kódy sú tu na zjednodušenie Bitcoin transakcií. Je to veľmi výhodné, ak používate peňaženku na mobilnom telefóne. Jednoducho otvorte peňaženku a skenujte obrázok, aby ste mohli dokončiť platbu. Inak môžete skenovať tento obrázok pomocou jednoduchého QR-skenera na vašom smartfóne a budete si môcť prečítať platobnú adresu a sumu BTC, ak je zadaná, uložiť ju alebo ju poslať niekomu inému.

  Niektorí desktopoví klienti majú možnosť vložiť QR kód pri odosielaní niektorých prostriedkov. Stačí uložiť obrázok kódu QR a vložiť. Klient Bitcoin ho prečíta a automaticky pridá adresu.

  Okrem toho nájdete vo svojej peňaženke kód pre zobrazenie / generovanie QR pre platobnú adresu. Uložte tento obrázok a použite ho, ak potrebujete získať nejaké bitky.  Dlhý príbeh krátky - všetky peňaženky Bitcoin poskytujú podobné užívateľské skúsenosti. Na uskutočnenie platieb a tlačidlo PRIJATÉ sa zobrazí tlačidlo ODOSLAŤ, aby ste ich dostali. Budete potrebovať platobnú adresu a sumu, ktorá sa má previesť. Výmena je dobrým miestom na získanie mincí. Poplatky sú smiešne nízke a Bitcoin má vyššiu úroveň anonymity ako iné online spôsoby platby. Je to niekde blízko k platbám v hotovosti.

  Mali by ste vždy zvážiť kontrolu oficiálnych sadzieb Bitcoin, hoci Výmeny majú zvyčajne vlastnú sadzbu.

  KROK 1

  Vytvorte si Bitcoin Peňaženku
  Viac informácií >>>
  KROK 2

  Ak chcete spustiť platby, nainštalujte softvér Bitcoin Wallet na počítači alebo mobilnom zariadení.
  Viac informácií >>>
  KROK 3

  Ak sa rozhodnete zaplatiť cez službu Bitcoin, predpokladáme, že už máte Bitcoin v Bitcoinovej peňaženke.
  Bitcoins si môžete kúpiť od jednej burzy alebo priamo od iných ľudí, ktorí ich predávajú.
  KROK 4

  Urobte si objednávku a vyberte akýkoľvek spôsob platby (napríklad WU), ale pridajte si poznámku, ktorú chcete zaplatiť spoločnosťou Bitcoin.
  Potom vám pošleme adresu Bitcoin, ktorú budete potrebovať na prenos platby Bitcoin.
  Dokončite transakciu, ktorá sa zobrazí vo vašej Peňaženke.
  KROK 5

  Počas jednej hodiny (v zriedkavých prípadoch do 3

   
   
2018 © steroidy.org